Advance Köpek Maması

Paylaş
 

Advance Köpek Maması

 

Eviniz de köpek besliyor iseniz, köpeğinizin en iyi şekilde büyümesi ve beslenmesi için onun için en sağlıklı köpek mamasını seçmeniz gerekir. Köpek maması olarak birçok marka piyasada bulunmaktadır. Bu markaların birçoğunun da alt kategoride olmak üzere ürün yelpazeleri oldukça geniştir. Sizin yapmanız gereken köpeğinizin yaşına göre ihtiyaçlarına göre en iyi köpek mamasını bu markaların içinden seçmek olacaktır.

 

Bu markaların içinde zengin ürün yelpazesi ile lezzetli ve köpeğiniz için en faydalı içeriğe sahip olan bir marka olan Advance’ den köpeğinize en uygun çeşidi seçebilirsiniz. Eğer yavru bir köpeğe sahipseniz, Advance Puppy Sensitive Somonlu yavru köpek maması sizin için ideal seçim olacaktır. 2 aylık ile 12 aylık köpekler için ya da hamile ve emziren köpekler için et protein in toleransına sahip özel olarak üretilmiş bir mama çeşididir. Balık ve sebze proteinlerine sahiptir. İçeriğinde bulunan aloevera jeli sayesinde bağırsak iç duvarının bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. İdeal büyüme sağlar. Sindirim sistemini destekleyerek en iyi şekilde sindirim sisteminin çalışmasını sağlar.

 

Yine Advance Köpek Maması çeşidi olan, Advance Medium Adult Tavuklu Orta Irk Yetişkin köpek maması, içeriğinde tavuk ve pirinç bulunmaktadır. 1 ila 7 yaş arası köpeklerin beslenmesi için kullanabilirsiniz. 10 kg’ den başlayıp 30 kg’ a kadar olan köpekler için yani adından anlaşıldığı gibi orta ırk köpekler için özel olarak üretilmiştir. Bu mama cinsi bulundurduğu doğal proteinler sayesinde sindirim sisteminin sağlığını korur. Taşıdığı vitaminler sayesinde de hücre yaşlanmasının ertelenmesine katkı sağlar. İçeriğinde buluna pirinç ve tavuk sayesinde protein ve karbonhidrat kaynağıdır. Köpeğinizin güçlü kaslara sahip olması için proteine ihtiyacı olduğu için, bu mama çeşidi bunu rahatlıkla sağlar. Dişlerde ki tartar gelişimini de engelleyen özel minerallere sahiptir. Kalp sağlığı içinde oldukça faydalı bir mama çeşididir.

 

Advance marka köpek maması olarak çok çeşitliliğe sahip olduğundan, yine aynı şekilde, hassas yetişkin köpekler için, Advance Adult sensitive Salmon çeşidini Rice hassas köpekler için kullanabilirsiniz. İçeriğinde balık ve pirinç vardır. İçerdiği E vitamini sayesinde hücreleri serbest radikallerden koruyarak bağışıklık sisteminin etkisini arttırır. Zengin vitaminler sayesinde hücre yaşlanmasını geciktirir. Besin emilimini arttırarak, köpeğinizin dışkısında ki kötü kokuların önüne geçmek için yararlı bağırsak fonksiyonlarının gelişimine katkı sağlar. Sindirim sistemi hassas olan köpekler için kullanımı idealdir. İçeriği ile bu tür köpeklerin sindirim sisteminin güçlenmesini sağlar. Dişlerdeki tartar gelişimini engelleyen minerallere sahip bir mama çeşididir.

 

Çok beslenen bir tür olan Alman kurtları için üretilen mama çeşidini de Advance marka köpek maması markasında bulabilirsiniz. Advance Dog german shepherd çeşidi. İçeriğindeki en etkin malzeme hindi ve pirinçtir. Alman kurtları için özel olarak üretilen yüksek kaliteye sahip bir mama çeşididir. Yağ oranı düşüktür ve sindirime yardımcı olma özelliği ile Alman kurtlarında sık görüle bir rahatsızlık olan mide rahatsızlığının önüne geçer. Kıkırdak sisteminin sağlıklı kalmasını sağlayarak eklem sorunlarının yaşanmamasına yardımcı olma özelliği vardır. Hindi ve pirinç, köpeklerde en iyi beslenme şekli olan protein ve karbonhidrat olan beslenme çeşididir. Ayrıca bu cins mama Alman kurtlarının sindirim sistemini güçlendirdiği gibi eklemleri de güçlendirir. İçerdiği omega yağ asitleri sayesinde de alman kutları sağlıklı bir deri ve sağlıklı tüylere sahip olur.

 

Hangi yaş ve hangi tür de bir köpeğe sahip iseniz, her köpek türüne ait mama çeşidini Advance Köpek mamasında bulabilirsiniz. Böylece köpeğinizin en iyi şekilde beslenmesini sağlarsınız.

 

Bu yazı 273 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU