Bonnie Köpek Maması

Paylaş
 

Bonnie Köpek Maması

Köpekler tam anlamıyla insan dostudur. Sadık, eğlenceli, içten dostlardır. Köpeklerin eğitimi özellikle yavru olduğu zamandan itibaren doğru şekilde yapıldığında güzel ve rahat bir ortak yaşam sağlanabilmektedir. Hem emniyet hem de arkadaşlık anlamında birçok insan evlerinde köpek beslemektedirler. Köpeklerin bakımı oldukça kolaydır. Bir köpeğin ortalama 14_15 yıl yaşamaktadır. Köpeklerinizin sağlığı için mutlaka bir veteriner hekim desteği almak gerekmektedir. Köpeğinizin beslenmesi konusunda kilosu, cinsi, yaşı gibi unsurlar göz önünde bulundurularak mama tercihi yapılmalıdır. Köpeğinizi doğru beslenmesini sağlamaya çalışırken onun fazla kilo almasını engellemek için gerekli tedbiri almanız gerekmektedir. Mama tercihinde düşük kaloriye sahip olanların tercih edilmesi sağlıklıdır.

 

Bonnie köpek maması çeşitleri oldukça fazladır. Doğaları gereği et ağırlıklı beslenmekten hoşlanan köpekler için birbirinden içeriğe sahip mamalar yer almaktadır. Bu mama yaş konserve mamalar, kuru mamalar, dentabone kemikler gibi alt kategorileri mevcuttur. Mama içeriğinde bulunan tüm ürünler taze ve sağlıklı bir şekilde paketlenmektedir. Ürün üzerinde bulunan son kullanma tarihlerine kadar içeriğinin taze ve vitamin değerlerinin etkilidir. Bonnie mama sektörde oldukça tecrübeye sahip olan, yenilikçi bir firmadır. Sektör içindeki on sekiz yıllık varlığı ile ülke genelinde pet sektörünün gelişmesinde yüksek etkiye sahiptir. Bonnie köpek maması ve aynı markaya ait diğer evcil hayvan mamaları firma tarafından yurt dışında üretilmektedir. Yurt dışında avrupa teknolojisi ile üretim yapan firma yurt genelinde ulusal zincir mağazaları ve yerel marketlerde satışa sunulmaktadır.

 

Satışta olan köpek mamalarının çeşidi köpeğinizi tek düze beslemekten kurtaracak alternatiflere sahiptir. Konserve mamalar Yeni Zelanda et ürünlerini içermektedir. Özel bir sos uygulanan mama köpeğiniz tarafından severek tüketilecektir. Bonnie köpek maması sadık dostlarınız olan köpekler için yüksek protein kaynağıdır. Bu mama ile köpeğiniz günlük besin ihtiyacının tamamını dengeli beslenmiş olacaktır. AAFCO standartlarında olan köpek maması oldukça yüksek et oranına sahiptir. Köpek mamaları gerekli protein ve yağ oranına sahiptir. Yaş mama çeşidinde biftek parça etli ve pirinç ve kuzu etli püre şeklindedir. Köpek mamaları sindirim olarak çok kolaydır. Ürün içeriği olarak köpeğinizin deri sağlığı, sindirim sistemi sağlığın gibi unsurlarda olumlu etkiye sahiptir. Özellikle dentabone kemikler köpeğinizi eğlendirirken onların diş sağlığını korunmaya yardımcı olmaktadır.

 

Kuru mama çeşitlerinde ise mamalar yavru köpek, yetişkin köpek gibi alt kategorilerin yanı sıra içerik olarak da farklılık göstermektedir. Şeker pancarı gibi lifli kaynaklara da içeriklerinde yer veren bu mama ile köpeğinizin bağırsak çalışma düzeni korunmaktadır.

 

Bonnie kuru mama çeşitleri yaş manaya göre daha fazladır. Kuru mama kullanımı mekanik etkiye sahiptir. Protein oranı 21, yağ oranı 11 olan bu oran diğer mama çeşitlerinden daha yüksektir. Piyasa içinde yer alan mama çeşitlerine oranla ekonomik fiyatlara sahiptirler. Kolay ulaşılabilir noktalarda satışa sunulmaktadır.

Bonnie Köpek Maması

Mama içeriğinde yer alan A vitamini köpeğinizin derisine canlılık vermektedir. Köpeklerin günlük enerji ihtiyacı, vitamin ihtiyacı bu mama ile eksiksiz giderilebilmektedir. Mama içerisinde prebiyotik bulunur. Bu prebiyotikler zararlı bakterilere karşı köpeğinizi korumakta faydalıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Köpeklerin vücut sağlığı yerinde olursa iyi oyun arkadaşı olmaktadır. Avrupa tekniği ile üretim yapan firma mama üretiminde yeniliğe açık, ürün çeşidi boldur. Paketleme işlemi steril koşullarda yapılmaktadır. Sektör içindeki en kaliteli mamalar arasında üst sıralarda yer alan bu köpek mamasını köpeğinizin severek yiyeceğinden emin olabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile köpeğinize ikram edebileceğiniz bir mamadır.

 

Bu yazı 227 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Olayların değiştirici etkisi ile fikirleriniz de değişiyor. Bugün işlerinizi yapmak size zor gelmeyecek ve ağır işleri kolay yapacaksınız. En azından kolay yapacağınızı düşüneceksiniz. İlginç gelişmeler meydana geliyor ve eski düşüncelerinizin değiştiğini hissediyorsunuz. Bugün daha pratik ve ısrarcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Bu arada kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçının. Sorunları büyütmeyin ve sağlığınıza özen gösterin. Gelişmeler sizin beklediğinizden daha yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir fakat mantıklı davranabilirsiniz ve eski arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün... Dikkatinizi işlerinize odaklayacaksınız. Ancak projeleriniz ile ilgili gelişmeler yavaş olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Eski defterler ve kaybolan evraklar şimdi ortaya çıkacak. Bu arada esas aradığınız her ne ise, çok başka evraklar ve bilgiler ile karşılaşabilirsiniz ve hem duygusal, hem de zihinsel açıdan derinleşebilirsiniz. Ancak yapmanız gereken işlere odaklanmanız gerekiyor. Böylece dikkatinizi ekip çalışmaları ve organizasyonlara odaklayabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler sizi harekete geçirecek.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün karmaşık duygulardan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Olumlu ve yapıcı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Böylece sorunlarla başa çıkmanız daha kolay olacak. Ancak sorunları büyütmekten kaçınmanız gerekiyor. Aslında gelişen olaylar sizi rahatsız etse bile bugün olaylara daha başka açılardan bakabilirsiniz ve saygın çevrelerin desteğini alabilirsiniz. İçinizden yükselen kuvvetli duyguları denetlemeyi başaracaksınız ve şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. Sabırlı ve dirayetli tavrınız ile önemli kişileri etkileyebilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönem... Harcamalarınıza özen gösterin ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almayın. Ekip çalışmalarında ortaya çıkabilecek bazı anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Bugün eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca eski konular gündeme gelebilir. Karar vermek için acele etmeyin. Gün içinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak ve duygularınız yoğun olacak. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz ancak gerçekler karşısında enerjiniz yükselecek ve kendinizi göstermek için kuvvetli duygular hissedeceksiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir ve yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü ve başarılı hissedeceksiniz. Geleceğe yönelik büyük istekleriniz olabilir. Ayrıca ciddiye aldığınız konular ile ilgili sabırlı ve kararlı davranacaksınız. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve yapmak istediğiniz konular hakkında onların görüş ve yardımını isteyebilirsiniz. Ayrıca başka projeleriniz olabilir ve şimdilik fikirlerinizi kendinize saklayacaksınız.
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Eski isteklerinizi hatırlayacaksınız ve duygularınız derinleşecek. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve artık değiştiğinizi düşünebilirsiniz. Çünkü eskiden ciddiye aldığınız konuları artık önemsemediğinizin farkına varabilirsiniz ve çok başka şeylerin önem kazandığını anlayabilirsiniz. Beklentileriniz değişiyor ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi fazla zorlamayın...
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve atılımda bulunmak için harekete geçeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Özellikle önemsediğiniz kişilerin size yardımcı olduğunu anlayacaksınız ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Bugün geleceğe yönelik projeler yapabilir ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz. Ayrıca önemli kişilere ve büyüklerinize isteklerinizi anlatabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız. Bugün kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve kendinizi başarılı hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU