Köpek Ve Tuvalet İhtiyacı için Piqapoo

Paylaş
 

Köpeğinizin tuvalet eğitimi alışkanlığı henüz oluşmadı mı? İstenmedik yerlerde tuvalet ihtiyacını mı yapıyor ve bu sizi rahatsız mı ediyor? Paniklemeyin çünkü bu sorun bir tek sizin köpeğinizle sınırlı değil olabilecek köpek besleme sorunları arasında yer almaktadır. Bir hayvan sever ve köpek besleyici olarak bu soruna yurt dışında çözüm olarak sunulan ve üretilen piqapoo adlı ihtiyaç poşetini ülkemize getirip ve satışa sunan firma olarak bir ilki gerçekleştiriyoruz. Küçük bebekleri bezlemek gibi benzer bir fonksiyonu taşıyan bu araç 2 ayrı parçanın birleşimi ile oluşmaktadır. Mandal aparatı çıkarılıp tekrar takılabilir özelliğe sahiptir. İlk denemenizden itibaren köpekleriniz için severek kullanacak ve tercih edeceksiniz.

Ne İşe Yarar?

Sağlam dayanıklı ve dışkıyı kolaylıkla taşıyabilecek dayanaklıkta ve hafif naylon parçasından üretilen birinci parça köpeğe mandalın yardımı ile takılmaktadır. Köpekleriniz bunun farkına varamayacak kadar hafif olan poşet mandalından kolaylıkla ayrılarak el değmeden çöp konteynırına atılabilir. Mandal aparatı ise yumuşak silikondan üretilmiştir ve köpeğinizin kuyruk başlangıcına eklenir. Bu eklenme köpeğinize artı bir yük getirmez ayrıca yapılan denekler üzerindeki deneyimler ile ağrı ve kızarıklık bırakmamaktadır. Her cins köpeğin rahatlıkla kullanacağı şekilde üretilmiştir. Aparatına ekleyeceğiniz poşeti köpeğinizin kuyruğuna astıktan sonra serbestçe siz ve köpeğiniz hareket edin ve eğlenmenin tadını çıkarın. Tuvalet ihtiyacı bittikten sonra mandaldaki aparat yardımı ile el değmeden poşeti çöpe atmak hepsi bu. Köpeklerin ortalama kilolarına göre iki ayrı şekilde paketlenen ürün beslediğiniz köpek ağırlığına göre satın alınırken tercih edilir. Dikkat edilmesi gereken husus köpeğinizin kuyruk kısmının 5 cm den aşağı olmamalıdır.

Temin Etmenin Yolları

www.piqapoo.com.tr adresinden piqapoo malzemesine sahip olabilirsiniz. Çok farklı paketleme şekli ile satışa sunulan ürün fiyatları ile birlikte tanıtılmaktadır. Şu an sadece internet ortamından satışı sağlanan ürün adrese teslim olarak deforme olmadan kargolanmaktadır. Sitemizde nasıl kullanıldığı, köpeklere monte anı ve sonrası hiç bir olumsuzluğun olmaması ve ürünün özellikleri hakkında görsel tanıtımlı detaylı bilgiler sunulmaktadır. Piqapoo satın alıp ve köpeğinize kullandırmak istemeniz köpeğinizi rahatlatır sizi de köpeğinizle bulunduğunuz ortamlarda elinizde poşetle dolaşma derdinden kurtaracaktır.

Bu yazı 5 kere okundu.
Etiketler:
piqapoo
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU