Piqapoo İle Dostlarınız Çok Mutlu

Paylaş
 

Piqapoo, çevre temizliği, köpek sahiplerinin rahatı ve köpeklerin sağlığı, temiz bir ortam için tasarlanmıştır. Her üründe olduğu gibi piqapoo ürünü de yüzlerce köpek üzerinde defalarca denendikten ve olumlu sonuçlar alındıktan sonra üretilmeye başlanmıştır. İlk kullanımlarda köpeklerde rahatsızlık hissi verebilir. Ama köpeklere ilk tasma takıldığı zamanlarda da huzursuzluk hissi duyarlar, ancak zamanla alışırlar. Piqapoo ilk takıldığında köpeğin yürürken sürekli arkasına bakmaya çalıştığı veya oturmak istediği gözlenebilir.

Kullanımı

Piqapoo kolay kullanıma sahiptir. Büyük küçük her türlü köpeğin dışkısını rastgele yerlere yapmaması için tasarlanmış ve köpek dışkısını taşıyacak dayanıklılıkta yapılmıştır. Hem çevrenin temiz tutulması hem de köpeğin dışkısının atılması konusunda oldukça kullanışlıdır.

İlk takıldığında köpek piqapoo’yu tanımaya çalışacaktır. Kuyruk kısmında ağırlık veya acı hissedebilir. Köpeğin kuyruk dip kısmına yerleştirilir. Yürüyüş esnasında köpek kakasını yapacağında çevrenin kirlenmesini engellemiş olur. Köpek kakasını yaptıktan sonra üst kısmında bulunan tutaç yardımıyla eliniz bile kirlenmeden depolama poşetini çöpe atmalısınız.

Piqapoo kuyruk dip kısmına takıldıktan sonra köpeğin hafif huylandığını, kuyruğunda bir şey var hissiyle rahatsızlık duyduğu durumlarda, köpeğinizi yürüyüşe çıkartınız. Bu şekilde alışması kolay olacaktır.

Piqapoo Yapısı

Piqapoo iki kısımdan oluşur. Esnek klips: köpeğinizin kuyruk dip kısmına takılır. Köpeğin rahatsızlık duymaması için yumuşak plastikten üretilir.. Her köpek cinsi ve boyutu için kolaylıkla ayarlanabilir boyları vardır. Hafif oluşu nedeniyle köpek varlığını bile hissetmeyecektir. Atılabilir depolama poşeti: Klipsin alt kısmında yer alır. İnce plastikten yapılmıştır ve herhangi bir sızıntı vermez. Yapı olarak köpek dışkısının dışarıdan görünmesini engeller.

Piqapoo poşetleri herkesin kullanabilmesi için iki boyda üretilmiştir. Beş ile yirmi beş kilo arası olanlar için küçük boy, yirmi beş ve yukarı kiloda olanlar için ise büyük boy olarak iki çeşit üretilmektedir.

Köpek besleyenlerin ya da beslemeyi düşünenlerin en büyük endişeleri, köpeklerin dışkılarını rastgele yerlere yapması ve bu dışkıları temizlemek en büyük sorunlarıdır. Bunun için en iyi çözüm olarak piqapoo kullanmaktır. Piqapoo olmadığı zaman bulunulan bir ortamda köpeğinizin yapmış olduğu dışkıyı temizlemek zorunda kalıyorsunuz. Piqapoo en büyük yardımcıdır bu konuda.

 

Bu yazı 5 kere okundu.
Etiketler:
piqapoo
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Bir taraftan olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Ancak isteklerinizin yaratacağı heyecana kendinizi bırakabilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmayı başaranlar için keyifli bir gün. Dikkatinizi kendinize odaklayabilir ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli seyahatler yapabilir, kendinizi yenilemek için gayret gösterebilirsiniz. Hareket halinde olanlar arkadaş olabilecekleri zeki ve donanımlı kişiler ile karşılaşabilirler.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Farklı kültür ve felsefeye sahip olan kişilerle birlikte olabilirsiniz. Olaylara ve insanlara bakış açınız değişiyor. Ancak detaylara fazla takılı kalmayın ve ayrıntıların dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz yatırımları gözden geçirecek ve dikkatinizi kendinizin dışında gelişen olaylara yönelteceksiniz. Seyahatler ve çevre gezileri keyfinizi yerine getirecek. Bazı olaylar karşısında alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.
BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendi üzerinizde oluşturduğunuz disiplin çevrenizi etkileyecek. Özellikle büyükleriniz sizi takdir edecek. Bu arada kafanızın karışıklığı yüzünden sağlığınız kolay etkilenebilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olduğunuz için sağlık sorunları ile kolay başa çıkabilirsiniz. Sadece dikkatinizi odaklamanız biraz zor olabilir. Bu nedenle dikkat gerektiren işleri sonraya erteleyin ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin. Eğlenceli ortamlar ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.
TERAZİ BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizle meşgul olacaksınız. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve parasal sorunlarınız olabilir. Daha doğrusu parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcama yaparken bütçenizi fazla aşmamaya özen gösterin. Bu arada arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan borç alabilir veya yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle sevdiklerinize karşı biraz anlayışlı davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile daha fazla vakit geçirdiğiniz için sevdiğiniz içerleyebilir.
YAY BURCU YORUMU
Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.
OĞLAK BURCU YORUMU
Değiştirmek istediğiniz alışkanlıklarınızın sizi zorladığını düşünebilir ve yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Veya bunlar hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce sizde korku uyandıran konular artık aynı etkiyi yaratmayacak ve önemini kaybedecek. Bunun yerine daha başka şeyler önem kazanıyor. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri zorlamasanız iyi olacak. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aslında çözümleyici ve dikkatli bir tutum içinde bulunacaksınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek.
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU