1St Choice All Breed Bütün Irklar İçin Kuzulu Balıklı Yavru Köpek Maması

Paylaş
 

1St Choice All Breed Bütün Irklar İçin Kuzulu Balıklı Yavru Köpek Maması

1St Choice All Breed Bütün Irklar İçin Kuzulu Balıklı Yavru Köpek Maması, bütün ırklar için önerilen mamalar genellikle en çok tercih edilen mamaları oluşturmaktadır. Mamaların içerisindeki aromalar genellikle Kuzu ve Balık olduğunda dostlarınız tarafından daha çok sevilmektedir. Köpeklerin bir numaralı tercihlerinden olan Kuzulu ve Balıklı mama türleri halen en sevilen türler arasındadır. 1ST Choice tüm ırklar için ideal olarak tasarladığı ürünlerde ırk, cinsiyet ve kilosu ne olursa olsun tercih edebileceğiniz harika bir karışım oluşturdu.

 

Dostlarınıza verdiğiniz Kuzulu ve Balıklı mamayı aynı zamanda ıslak mamalarla ya da diğer sevilen gıdalar ile karıştırarak paylaşabilirsiniz. 1St Choice All Breed Irklar İçin Kuzulu Balıklı Yavru Köpek Maması tercihiniz olsun olmasın tüm mamaları alırken dikkat etmeniz gereken hususları tekrar hatırlatmak isteriz. Köpeğinize tercih edeceğiniz mamalarda veterinizden yardım almanın dostunuzun sağlıklı gelişimi için gerekli olduğunu unutmayınız. Mamaların içerisinde GDO’lu maddeler olmaması ve gdo gibi zararlı bileşenlerle karıştırılmamış olması gerekiyor. Soya ürünü de yine en çok dikkat edilmesi gereken birisidir.

 

Mamaların üzerinde eğer soya kullanılmışsa ne oranda kullanıldığı ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Soya kullanımı fermente olarak mı yoksa fermente edilmeden mi fermente edilmişse hangi oranlarda fermenteye sahip olduğu yönündeki bilgilerle ürün içeriğine yazılmaktadır. Soya kullanılmayan ürünlerin tercihi dostunuz için daha güzel bir seçim olacaktır. Soya maddesi köpeklerinizin kalp etrafındaki kaslarında, eklemlerinde, bağırsak ve idrar yollarında zararlar meydana getirmektedir. Bu zararlardan bazıları D vitamini eksikliğine sebep olan hastalıkları içerse de 1St Choice All Breed Bütün Irklar İçin Kuzulu Balıklı Yavru Köpek Maması köpeğinizin geleceğinde sağlıklı zamanlar geçirmesini sağlayacaktır.

 

Köpek maması tercihi yaparken yaşa göre yapılan tercihler en önemli safhayı oluşturmaktadır. Zaman zaman yetişkin ırklarda farklı mamaların kullanıldığı gözlemleniyor fakat köpeklerin yavru olduklarında dönemlerinde kesinlikle yavrulara özel mamaların tercih edilmesi gerekmektedir. Yavru köpek mamaları küçük yaşlarda her zaman mümkün olduğu ölçüde tercih sebebi olmalıdır. Yavru köpek maması içerikleri köpeğinizin gelecekte sağlıklı bir yetişkinlik dönemi atlatması ve klasik yaşlılık hastalıkları yaşamaması için hayati önem taşımaktadır.

 

1St Choice kolay sindirilir ve lezzetli bir içeriğe sahiptir. Bu sayılan tüm özelliklere ve daha fazlasına sahip 1ST Choice tercihiniz aynı zamanda köpeğinizin bazı noktalarda daha sağlıklı bir yetişkinlik geçirmesine sebep olacaktır. Ağız ve diş sağlığı, bağışıklık sistemi, deri sağlığı, tüy sağlığı, eklem dirençleri, kas yapısı gibi konularda sağlıklı bir dostunuz olmasını istiyorsanız. 1ST Choice ilk tercihiniz olmalıdır. Mamaların uzun dönemli kullanımlar olması sebebiyle, nemsiz ve kuru bir ortamda saklanması büyük önem taşımaktadır. Ayrıca mamaların direkt gün ışığına maruz kalmaması uzun süreli kullanım için gereklidir. Ürün son kullanma tarihini kontrol etmenizi öneririz. Ürünü açtıktan sonra farklı mama tercihleri yapsanız dahi mama kabınızın nemsiz bir ortamda ve güneş ışığından uzak bir yerde saklanmasının tek ve yeter saklama koşulu olmadığını unutmayınız. Eğer alacağınız mama aylık tüketimden fazla bir sürede tüketilecekse kabın içeriğinde nemlenme olmamasına, herhangi bir sebeple suyla temas etmemiş olmasına dikkat etmelisiniz.

1St Choice All Breed Bütün Irklar İçin Kuzulu Balıklı Yavru Köpek Maması

Mama içeriğindeki L Carnitin kullanımı köpeklerinizin kemikleri etrafında ve kemik dokusunda sağlıklı bir yetişkinlik dönemi yaşayabilmesi için gerekli maddeleri içermektedir. Yaptığınız mama tercihi ve edindiğiniz bilgiler ne olursa olsun, köpeğinize verdiğiniz gıdaları köpeğinizin nasıl yediğine dikkat ediniz. Dostunuzun sevgiyle ve mutlulukla tercih ettiği bir mamanın onun mutluluğu için sürekli olarak kullanılması gerektiğini lütfen unutmayınız. Yavru köpekleriniz için güvenle ve lezzetinden emin olarak kullanacağınız ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye paketlerin üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazı 186 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU