Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması
Paylaş
 

Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

İri ırk köpek yavruları için en ideal beslenme biçimi kaslarının güçlenmesi için bol miktarda et ve protein ihtiva eden gıda tüketilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda vücut ağırlığını kontrol altına almaktır. Gelişmekte olan kemik ve eklemlerdeki baskıyı en aza indirgemek için de karbonhidrat ve kalori bakımından limitli bir beslenmedir.

Bu sebepten ötürü Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması, taze olarak teslim edilen WholePrey™ oranı standartlarında serbest dolaşan tavuk, kuluçka yumurtaları ve serbest olarak avlanmış pisi balığı ihtiva etmektedir.

 

Tahıl ve pirinç, tapyoka veya patates benzeri hızlı karbonhidratlar bulundurmayan Acana kas gelişimini minimum yağlı olarak artırmak ve kas performansını en üst düzeyde tutmaktır. Et proteini bakımından oldukça zengindir. Ödül almış mutfaklarımızda, Kanada’nın en iyidir. Muhteviyatı ile hazırlanan Biologically Appropriate™ Acana yavru köpeğinizi güçlü, mutlu ve sağlıklı tutmayı garanti eder.

 

Evresel Gelişim

 

Bilindiği üzere gri kurt tüm evcil köpeklerin atası olmakla birlikte, üremenin sürekli devam ettiği seneler boyunca “farklı görünüme sahip yüzlerce kurt ” üremiş, ancak doğaları gereği beslenme alışkanlıkları hep benzer şekilde kalmıştır. Biologically Appropriate™ felsefesi basit ve bir o kadar önemlidir: köpeğinizi katıksız beslenmesine müsait olmayan karbonhidrat ve sentetik içerikleri kısıtlayarak köpeklerin doğaları gereği tüketmeye evirildikleri çeşitliliği, tazeliği ve et miktarını yansıtır.

 

Zengin Et İçeriği

 

Yavru köpekler et bakımından zengin beslenme çeşidine göre adapte olmuştur. Bu sebepten dolayı Acana Large Breed tamamı da insan tüketimine uygun sayılan hayvanlardan gelen, serbest dolaşan tavuk, serbest avlanan pisi balığı ve yerel çiftliklerimizin bütün kuluçka yumurtalarını da ihtiva eden %70 oranında et içermektedir. Genel

En Taze Et Kullanımı

 

Acana ürünlerinde kullanılan taze etler en doğal ve en besleyici formlarında iken kullanılmaktadır. İşte bu sebepten dolayı Acana, içeriğindeki 1/3 kümes hayvanı, balık ve yumurta tam anlamıyla taze, faydalı ve lezzet açısından zengindir. Geriye kalan 2/3’ü ise sağlam ve natürel protein kaynağı sağlaması için kurutulmuştur. Acana ürünlerinde

Tek Parça Et Çeşitliliği

 

Doğada bulunan köpekler, beslenme için av hayvanı çeşitliliğinden fayda sağlamaktadır.

İşte tam da bu nedenle Acana, doğal beslenmeyi aratmayacak şekilde doğallığı taklit eden tamamı zengin besleyici WholePrey™ oranlarında et, organ ve kıkırdaklarıyla serbest-dolaşan tavuk, bütün yumurta ve bütün balık çeşitlerini ihtiva ederdir.

 

 

Et Proteini Bakımından Zengin

 

Günümüzde üretilen bazı köpek mamalarında sıklıkla bulunan bezelye veya patates protein konsantrelerinden tamamen farklı olarak üretilen Acana, zengin protein kaynağını yağsız kas kütlesini destekleyen birinci kalite et içeriklerinden alır ve köpeğinizi evrimsel gereksinimleri doğrultusunda beslemeyi amaçlar.

 

Sınırlandırılmış Karbonhidrat

Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

Köpeğinizin en doğal beslenme ihtiyacında, obezite ve diyabetin en temel sebebi olarak kabul edilen karbonhidrata çok az ihtiyaç vardır.

İşte bu sebeple Acana, karbonhidrat içeriğini sınırlı tutar ve (pirinç, patates veya tapyoka gibi) hızlı karbonhidratları tercih etmek yerine düşük glisemikli meyveler ve sebzeler ekleyerek daha besleyici ve daha kontrollü bir ürün kullanılmasını amaçlarıdır.

 

Bu yazı 180 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU