Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması
Paylaş
 

Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

İri ırk köpek yavruları için en ideal beslenme biçimi kaslarının güçlenmesi için bol miktarda et ve protein ihtiva eden gıda tüketilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda vücut ağırlığını kontrol altına almaktır. Gelişmekte olan kemik ve eklemlerdeki baskıyı en aza indirgemek için de karbonhidrat ve kalori bakımından limitli bir beslenmedir.

Bu sebepten ötürü Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması, taze olarak teslim edilen WholePrey™ oranı standartlarında serbest dolaşan tavuk, kuluçka yumurtaları ve serbest olarak avlanmış pisi balığı ihtiva etmektedir.

 

Tahıl ve pirinç, tapyoka veya patates benzeri hızlı karbonhidratlar bulundurmayan Acana kas gelişimini minimum yağlı olarak artırmak ve kas performansını en üst düzeyde tutmaktır. Et proteini bakımından oldukça zengindir. Ödül almış mutfaklarımızda, Kanada’nın en iyidir. Muhteviyatı ile hazırlanan Biologically Appropriate™ Acana yavru köpeğinizi güçlü, mutlu ve sağlıklı tutmayı garanti eder.

 

Evresel Gelişim

 

Bilindiği üzere gri kurt tüm evcil köpeklerin atası olmakla birlikte, üremenin sürekli devam ettiği seneler boyunca “farklı görünüme sahip yüzlerce kurt ” üremiş, ancak doğaları gereği beslenme alışkanlıkları hep benzer şekilde kalmıştır. Biologically Appropriate™ felsefesi basit ve bir o kadar önemlidir: köpeğinizi katıksız beslenmesine müsait olmayan karbonhidrat ve sentetik içerikleri kısıtlayarak köpeklerin doğaları gereği tüketmeye evirildikleri çeşitliliği, tazeliği ve et miktarını yansıtır.

 

Zengin Et İçeriği

 

Yavru köpekler et bakımından zengin beslenme çeşidine göre adapte olmuştur. Bu sebepten dolayı Acana Large Breed tamamı da insan tüketimine uygun sayılan hayvanlardan gelen, serbest dolaşan tavuk, serbest avlanan pisi balığı ve yerel çiftliklerimizin bütün kuluçka yumurtalarını da ihtiva eden %70 oranında et içermektedir. Genel

En Taze Et Kullanımı

 

Acana ürünlerinde kullanılan taze etler en doğal ve en besleyici formlarında iken kullanılmaktadır. İşte bu sebepten dolayı Acana, içeriğindeki 1/3 kümes hayvanı, balık ve yumurta tam anlamıyla taze, faydalı ve lezzet açısından zengindir. Geriye kalan 2/3’ü ise sağlam ve natürel protein kaynağı sağlaması için kurutulmuştur. Acana ürünlerinde

Tek Parça Et Çeşitliliği

 

Doğada bulunan köpekler, beslenme için av hayvanı çeşitliliğinden fayda sağlamaktadır.

İşte tam da bu nedenle Acana, doğal beslenmeyi aratmayacak şekilde doğallığı taklit eden tamamı zengin besleyici WholePrey™ oranlarında et, organ ve kıkırdaklarıyla serbest-dolaşan tavuk, bütün yumurta ve bütün balık çeşitlerini ihtiva ederdir.

 

 

Et Proteini Bakımından Zengin

 

Günümüzde üretilen bazı köpek mamalarında sıklıkla bulunan bezelye veya patates protein konsantrelerinden tamamen farklı olarak üretilen Acana, zengin protein kaynağını yağsız kas kütlesini destekleyen birinci kalite et içeriklerinden alır ve köpeğinizi evrimsel gereksinimleri doğrultusunda beslemeyi amaçlar.

 

Sınırlandırılmış Karbonhidrat

Acana Büyük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

Köpeğinizin en doğal beslenme ihtiyacında, obezite ve diyabetin en temel sebebi olarak kabul edilen karbonhidrata çok az ihtiyaç vardır.

İşte bu sebeple Acana, karbonhidrat içeriğini sınırlı tutar ve (pirinç, patates veya tapyoka gibi) hızlı karbonhidratları tercih etmek yerine düşük glisemikli meyveler ve sebzeler ekleyerek daha besleyici ve daha kontrollü bir ürün kullanılmasını amaçlarıdır.

 

Bu yazı 181 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün meydana gelen gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Beklentileriniz güçlü ve isteğiniz yüksek. Ayrıca başarılı olacağınıza dair bilincinizin derinliklerinden yükselen iyimser duygular sizi pozitif etkileyecek ve gelişmeler beklediğinizden farklı olsa bile şanslı olduğunuzu düşüneceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve yeni tanıştığınız kişilerin davranışları moralinizi yükseltecek. Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler sizi harekete geçirebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Neşeli tavırlarınız ile çevrenizi ve karşı cinsi etkileyeceksiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada projelerinizi heyecan ile anlatabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aniden çıkan fırsatlar ve beklenmedik teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Özellikle seyahatler ve çevre gezilerine çıkmak heyecan verici olabilir. Fakat duygularınızı denetleyeceksiniz ve dikkatli davranacaksınız. Hatta bazı olaylar duygusal baskı uyandırabilir veya siz bazı şeyleri çok ciddiye aldığınız için davranışlarınızı değiştirebilirsiniz ve bunun için kendinizi zorlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin.
İKİZLER BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilir veya seyahat programları yapabilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili beklentileriniz değişiyor ve bugün kendinizi rahat hissedeceksiniz. Fakat duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Özellikle sürprizler ve ilginç fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz ve duygularınızı coşkulu bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün sempatik ve çekici olacaksınız ve karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Aniden başlayan aşk maceralarına atılabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün kendinizi farklı hissedecek ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Böylece iyileştirici gücünüz uyanacak... Hem kendinizi, hem de yakınlarınızı iyileştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ile çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Projelerinizi ortaya koyacaksınız ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İlginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Geleceğe yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz fakat beklentilerinizin gerilimini bugün hissetmeyeceksiniz. Daha yapıcı ve olumlu bir tavır içinde bulunacaksınız. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilişkileriniz giderek güçleniyor. Daha önce girişimde bulunduğunuz konular ile ilgili araştırmalar yapabilir ve konu hakkında çok çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz fakat bunlar kafanızı karıştırabilir. Buna karşılık değişik fikirler ve ilginç gelişmeler moralinizi yükseltecek. Yabancılar ile ilişkileriniz daha sıcak olacak.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceğiniz bir gün... Yeni girişimlerde bulunabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir fakat hem parasal konulara yönelik, hem de ilişkiler açısından daha olumlu ve anlayışlı davranacağınız bir dönemdesiniz. Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Yoğun duygular ve kuvvetli istekler içinde bulunabilirsiniz ve sempatik davranışlarınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Ani değişiklikler sizi huzursuz edebilir fakat mantığınız ile hareket edeceksiniz. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın zorlayıcı etkisini derinden hissediyor olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı anlayışlı davranın. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz ve dostlarınızdan anlayış bekliyor olabilirsiniz. Ancak sizin de yakınlarınıza karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız.
OĞLAK BURCU YORUMU
Heyecanlı gelişmeler dönemi... Büyük beklentileriniz var ve beklentilerinizin peşinden koşarken sabırlı davranmanız gerekiyor. Gelişmeler yavaş olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek artıyor. Zaten yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İçinizden yükselen sese kulak verecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Radikal değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların desteğini alabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün istekleriniz artacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Gelişmeler yavaş olabilir ve gerilim hissedebilirsiniz ancak geriliminizi çevrenize yansıtmayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğinizle haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Ancak gün içinde bütün dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. İş arkadaşlarınız ile tartışmayın ve çözümleyici olun. Aslında moralinizi yükselten gelişmeler olacak.
BALIK BURCU YORUMU
Duygularınızın yoğun olacağı bir gün... Karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. İsteklerinizin değiştiği bir dönemde bulunuyorsunuz ve olayları çok fazla sorguluyorsunuz. Yabancılar ile aranızdaki ilişkiler sizi rahatsız edebilir fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltiyor.