Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

Paylaş
 

Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması köpeğinizin gebe halinde veya gebelikten sonra yavru gelişimini destekleyen bir mama olmasının yanı sıra 2-12 arası yavru köpeklerinizin gelişimi açısından protein ve karbonhidratlar ile güçlendirilmiş kuvvetli bir mama özelliği taşımaktadır. Süt veren köpeklerin süt salgı bezlerinin çalışması için güçlü enzimler içeren Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması yavru beslenmesi için önemli destekleyici olarak anne beslenmesinde önemli yer oynamaktadır. Yapılan araştırmalar sonucu anne sütünün önemi açıkça vurgulanırken anne sütü arttırıcı besin takviyelerinin de önemi vurgulanmıştır. Yapısında barındırdığı önemli bileşiklerden biri olan omega – 3 yağ asitleri yavru sağlığı açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Plasenta içerisinde yer alan yavrunun beyinsel ve sinirsel gelişimine doğrudan etki eden omega 3 yağ asitleri doğumdan sonra da yavrunun beyinsel ve sinirsel gelişimine doğrudan büyük bir katkı sağlamaktadır. Mükemmel seviyedeki fosfor ve kalsiyum yavru köpeğinizin kemiklerinin ve dokularının gelişmesini destekleyerek maksimum seviyede yarar sağlamaktadır. Orta boylu tane yapısıyla birlikte yavrularınız için kolay ve lezzetli şekilde tüketimi sağlanmaktadır.

 

– Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması içeriğinde hangi besin maddeleri yer almaktadır ?

– İçerikleri : % 20 tavuk eti, % 17 pirinç, buğday, kurutulmuş mısır proteinleri, mısır, E vitamini ve stabilize edilmiş faktörleri, hidrolize edilmiş hayvansal protein kaynakları, yumurta kurusu, şeker pancarı, maya, balık yağı, plazma içerikli protein, narenciye özleri, potasyum klorür

– Besinsel katkı değerleri : Vitamin A 20000 IU / KG, Vitamin D3 1500 IU / KG, Vitamin E 470 mg / kg, Bakır 8.8 mg / kg, Taurin 1200 mg / kg

– Besin Değerleri : Protein % 30, Yağ % 19, Lif % 2, İnorganik madde % 6.5, Kalsiyum % 1.3, Fosfor %1.0, Nem % 8.0, Metabolik enerji kcal/kg 4240

– Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması içeriğinde bulunan besin maddeleri köpeğime ne gibi yararlar sağlamaktadır ?

 

Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması içeriğinde bulunan besin maddeleri yavru köpeğinizin daha plasenta içerisindeyken gelişimini sağladığı gibi doğumdan sonra 2.aydan itibaren tüketilmesi durumunda yavru köpeğinizin kemik,eklem,kas ve diş yapısının gelişiminde maksimum seviyede rol oynamaktadır. Protein desteği ile yapıcı semptomları hareketi geçirmesi ile köpeğinizin büyümesi irileşmesi gibi fiziksel fonksiyonlarının gelişmesini sağlar.

Anne sütünün önemini bildiğimiz için anne köpeğin beslenmesinde süt arttırıcı enzimlerle süt üretimi miktarına arttırarak köpeğinizin gelişimini düzenler. Anne karnındaki yavrunun beyinsel ve sinirsel fonksiyonlarının oluşumunda maksimum verim sağlar.

 

– Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim ?

 

Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması anne ve yavru beslenmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Annenin süt üretimine doğrudan katkı sağlar. Anne karnındaki yavrunun beyinsel ve sinirsel gelişimini destekler. Protein yapısı ile yavrunun gelişimine büyük katkı sağlar. Karbonhidratlarının yapısı nedeniyle yüksek enerji kaynağıdır.

 

Kuru mama olarak kullanınız. Taze su ile birlikte veriniz. Ambalajı açıldığı andan itibare nemsiz ve kuru ortamlarda saklamanız gerekmektedir. Son kullanma tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

– Advanced Puppy Protect Tavuklu Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması yavrularınız ve anneleri için mükemmel derecede katkı sağlayan bir mamadır.

Bu yazı 148 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU