Bosch Puppy Yavru Köpek Maması

Paylaş
 

Bosch Puppy Yavru Köpek Maması

Yavru bir köpek almaya karar vermeden önce yiyebileceği mamaları da araştırmanız gerekiyor. Özel bakım gerektiren bu süreçte Bosch Puppy Yavru Köpek Maması en büyük yardımcınız olacak. Neden mi?Bir bebeği düşünün yavru köpeğinizin bir bebekten farkı yok. Bağışıklık sistemini güçlendirmeniz gerekiyor. Hastalıklara özellikle ishal’e karşı onu korumanız gerekiyor. Güçlü kaslara, pırıl pırıl tüylere sahip olmasını istiyorsunuz. Gerekli bütün vitaminleri alması gerekiyor. Bebeğe, bu küçük dostunuza güzel ve sağlıklı bir gelecek hazırlamanız için yavruyken çok iyi beslemelisiniz.

 

Bosch Puppy Yavru Köpek Maması küçük dostunuzun gerek duyacağı bütün mineral, vitaminleri içinde barındırıyor. Uzmanlar tarafından özenle hazırlanmış bir mama. İçeriğinde tavuk unu, hayvansal yağlar var. Yavru köpeklerin hassas bağırsak sistemi düşünülerek hazırlanmış. Hazmı kolay, dengeli beslenmesini sağlayacak mükemmel içeriklerle harmanlanmış.

 

Neden bu mamadan almalıyım? Sevdiğiniz o minik bebeğin hastalanmadan sağlıklı bir şekilde ailenize katılmasını istiyorsanız almalısınız. Evde hazırlayıp verdiğiniz yemek artıkları karınlarını doyurmaya yeter belki ama hiçbir zaman hazır mamaların yerini tutmayacaktır. Güçsüz ve hasta olmaya yatkın bir hale gelen yavru köpeğinizi kaybetme riski de doğacaktır. Hazırlamak, yedirmeye çalışmak verdiğiniz emek, zaman,  yorgunluk çekmeye gerek yok. Yavru köpeğiniz için hazırlanmış mamalar size büyük kolaylık sağlayacak. Bağışıklık sistemi güçlendiği için veterinere koşturmak zorunda kalmayacaksınız.  Mamalar köpeğinizi o kadar mutlu edecek ki onun mutluluğuna siz de ortak olacaksınız. Pırıl pırıl sağlıklı tüyleri patileriyle her gün teşekkürlerini sevgisiyle sunacak size. Yavruyken iyi bakılan bir köpeğiniz büyüdüğü zaman da sağlıklı olacaktır.

 

 Bosch Puppy Yavru Köpek Maması yavru köpeklerin ihtiyaçları düşünülerek özel olarak hazırlanmış çok özel bir mamadır. Piyasada bulunan diğer mamalardan ayrı bir bir özelliği küçük dostlarınızda hazımsızlık yapmamasıdır. Çünkü bebekler gibi minik köpek yavruları da her şeyi yiyip içemezler. Yedikleri şeylerin ölçülü ve dengeli olması gerekir. Her öğünde gereken vitamin ve mineralleri alması gerekir. Ailemizin bireyi olacak küçük dostumuza iyi bakmak gerekir.

 

Bosch Puppy Yavru Köpek Maması tam da küçük dostunuzun dostu. Onun problemsiz büyümesi için gerekli her şeyi düşünmüş. Lezzeti damak zevklerine göre hazırlanmış. Can boğazdan gelir sözü hayvanlar için de geçerli bir tanım.

Hayata bir can kazandıracaksınız. Sizi sizden çok sevecek bir dost kazanacaksınız. Dostunuzun uzun ve sağlıklı beraberliğini istiyorsanız bebekliğinde iyi bakmalısınız. Bosch Puppy Yavru Köpek Maması yavru köpeğinizin severek yiyeceği bir mama.

 

Alışverişlerinizi banka kartıyla, havale yöntemiyle yapabilirsiniz. Hasarlı kargoları iade etme gibi bir hakkınız da var. Üstelik Bosch Puppy Yavru Köpek Maması zaman zaman yaptığı indirimlerle size karlı bir alışveriş yapma şansını sunuyor. Denemeniz için fırsatlar sunuyor. Gönül rahatlığıyla küçük dostunuzu büyütebileceğiniz bir mama.  Vitamin A (15, 000 IU / kg)vitamin D3 (1200 IU / kg)vitamin E (150 mg / kg)vitamin B1 (12 mg / kg)vitamin B2 (12 mg / kg)vitamin B6 (7 mg / kg)vitaminB12100 mcg / kg) (500 mcg / kg)pantothenic acid (30 mg / kg)niacin(50mg / kg) folic acid (3 mg / kg)vitamin K (1 mg / kg)vitamin C(70cholinechloride (2000 mg / kg) iron (160 mg / kg) zinc (200 mg ) gibi uzayıp giden vitamin deposu bir ürün. Farkı zengin içeriğinde. Farkı gösterdiği özende.  Farkı tazeliğinde,  lezzetinde.  Zor bir bebeklik dönemini kolayca atlatmak istiyorsanız tercihinizi

Bosch Puppy Yavru Köpek Maması

Bosch Puppy Yavru Köpek Maması ndan yana kullanın. Alacağınız sonuçlar sizi çok memenun edecek.  Bosch Puppy Yavru Köpek Maması çok özel bir mamadır. Araştırma yaparken fiyat değil, kalite araştırması yapın. İstediğiniz sonuca sizi ulaştıracak olan Bosch Puppy Yavru Köpek Maması dır. Severek büyüteceğiniz küçük dostunuzun yanında hep Bosch Puppy Yavru Köpek Maması olsun. Her şey daha kolay ve güzel olacak. Sağlıklı, enerji dolu, pırıl pırıl tüylü, size sevgiyle bakan iki güzel göz görmek için illa Bosch Puppy Yavru Köpek Maması yanınızda olmalı.

Bu yazı 195 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU