Bozita Naturals Hindili Püre Köpek Konservesi

Paylaş
 

Bozita Naturals Hindili Püre Köpek Konservesi

1903 yılında kurulmuş olan Bozita firması bir İsveç markasıdır. Bozita kurulduğu günden itibaren her geçen gün kendini yenileyen ve her geçen gün daha kaliteli üreten bir firmadır. Kendini geliştirmesi ve kaliteli ürünler üretmesi 1903 yılında kurulan bu köklü firmanın bugünlere kadar gelebilmesinin en büyük sebebidir. Her daim en iyi kedi ve köpek mamasını üretebilmek için teknolojik çalışmalarına devam etmektedir. İçeriğinde İsveç’te yetiştirilen taze ve kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır. Yine içerisinde İsveç’te yetiştirilen taze İsveç eti kullanılmaktadır.

 

Bununla birlikte Bozita’nın üretmiş olduğu mamaları, içerisinde kendine özgü doğal bileşenleri, özel işlenmiş tahılları, Selenyum ve MacroGard gibi özel kombinasyonlarıyla kedi ve köpeğinizin bağışıklık sistemini kuvvetlendirici ve lezzet artırıcı formülasyonlara sahiptir. İsveç’in temiz havası, yetiştirilen hammaddelerin kaliteli ve sağlık olmasının en büyük nedenidir. Ayrıca İsveç hayvan haklarına olan saygısı ile dünyada sayılı ülkelerden biridir. Bu nedenlerden dolayı her yaş grubu evcil kedi ve köpekleriniz için Bozita sağlıklı ve kedi veya köpeğinizin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini en üst düzeyde karşılamak üzere kaliteli ürünler üretmektedir. Tüm Bozita mamalarında %100 para iade garantisi vardır. Eğer kedi veya köpeğiniz Bozita mamasını beğenmezse firma paranızı iade etmektedir.

 

Bozita ürün gamında kedi ve köpeklerin her yaş grubu için özel olarak geliştirilmiş birçok kuru ve yaş mama çeşitleri mevcuttur. Bozita ürünleri Naturals ve Feline isimleri adı altında piyasa sürülmüştür. Bozita ve Bozita ürünleri hakkında verdiğimiz bilgilerden sonra makalemizin konusu olan Bozita Naturals Hindili Püre Köpek Konservesi ürününü incelemeye başlayabiliriz.

 

 

Bozita Naturals Hindili Püre Köpek Konservesi içindeki kırmızı ve beyaz et lifleri ve hindi eti sayesinde köpeğiniz için eşsiz bir lezzettir. Bozita Naturals Hindili Püre Köpek maması içerisinde tavuk eti, %15 parçacıklı ren geyiği, domuz eti, sığır eti tatlandırıcısı, kuru pancar posası, maya ve mineraller vardır. Besin takviyesi olarak da içerisinde 4400 IE A vitamini, 4400 IE D vitamini, 13 mg. E vitamini, 8 mg. Penta hidrat, 3 mg. manganez oksit, 33 mg. Mono hidrat ile bakır sülfat, çinko sülfat ve kalsiyum iyodat vardır. Yapılan analizlerde %7’sini protein, %5,5’inin yağ, %0,3’ünün lif, %2,4’ünün ham kül ve %84’ününün de nem içerdiği tespit edilmiştir.

 

Bozita Naturals Hindili Püre Köpek mamasının konserve kutusunu açıp köpeğinizin yiyebileceği kadar mamayı yemek kabına koyduktan sonra kalan mamanın ağzını hava almayacak şekilde ağzını kapatıp buzdolabında ya da serin bir ortamda saklayınız. Özellikle yaz aylarında ağzı açılan konserveler içerisinde bulunan et ürünleri nedeniyle çabuk bozulmaktadır. Bu nedenle kalan mamayı ağzı kapalı olarak buzdolabında veya serin bir ortamda muhafaza ediniz. Ayrıca ağzı açılan bir konserveyi iki gün içerisinde tükenmeniz gerekmektedir. Yaş mamalar kuru mamalara nazaran daha yumuşak olduğundan Bozita Naturals Hindili Püre Köpek maması diş gelişimi daha tamamlanmamış yavru köpekler için de vazgeçilmez bir besin kaynağıdır.

Bozita Naturals Hindili Püre Köpek Konservesi

Bozita Naturals Hindili Püre Köpek Konservesi maması köpeğinizin sindirim sistemi için faydalı bir üründür. İçerisindeki yüksek nem oranı hidrasyon dengesini sağlar ve idrar yolu enfeksiyonunu önler. Kuru mamalar ise köpeğinizin diş gelişimini sağlarken aynı zamanda da dişlerin temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar. Bu nedenle hem sindirim ve idrar yolları sağlığı için hem de diş sağlığı için köpeğinize uygun Bozita kuru mamalarla birlikte Bozita Naturals Hindili Püre Köpek mamasını karıştırarak köpeğiniz için bir gıda kombinasyonu yapabilirsiniz. Böylelikle köpeğinizin genel sağlık durumunu kontrol altına almış olursunuz. Bozita Naturals Hindili Püre Köpek mamasını ister kuru mamayla karıştırın isteseniz sade olarak köpeğinize verin köpeğiniz için güzel bir ziyafet olacaktır.

Bu yazı 201 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU