Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması

Paylaş
 

Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması

Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması enerjiye ihtiyaç duyan ve fazla efor sarfeden köpeklerinizin beslenmesine yardımcı olacak her türlü kaliteli ve yüksek protein içeren enerji verici bir mama olarak tasarlanmıştır.Yüksek aktiviteli yetişkin köpeklerin ihtiyacı olan tüm mineral ve mineralların depolandığı eşsiz bir mama olan Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçindir.

Köpek Maması bu konuda köpeklerinizin ihtiyacı olan bir mama olması sebebiyle tasarlanmıştır.

Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması zengin içeriği sayesinde mükemmel bir beslenme olanağını köpekleriniz için sizlere sunar.

– Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması içeriğinde ne gibi besin grupları bulundurmaktadır ?

 

Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması yapısında yüksek ve zengin protein ve amino asitler, nem, kül, lif bulunmaktadır.Bunun yanı sıra zengin vitamin ve mineraller ile köpeğinizin sağlığını desteklemeye yardımcı olur.

 

Protein % 31, Yağlar % 20, Nem Oranı % 10, Kül oranı % 7.8, Lifler % 2, Vitamin A 2000 m.j, D vitamini 1500 m.j, E vitamini 500 mg, Fosfor %1.2 , Kalsiyum % 1.8

 

İdeal Beslenme Miktarları aşağıda belirtildiği gibidir;

 

– 5 kg ağırlık için 80 gr

– 20 kg ağırlık için 320 gr

– 40 kg ağırlık için 450 gr

– 70 kg ağırlık için 640 gr

 

 

 

 

– Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması içeriğinde bulunan besin grupları köpeğinize ne gibi yararlar sağmaktadır ?

 

Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması içeriğinde bulunan çok sayıda besin grupları köpeğinizin yüksek enerji sarf ettiği durumlarda tüketilmesini amaçlayan bir mama türüdür.

Yapısında içerdiği yüksek enerji sayesinden hareketli erişkin köpeklerinizin gün içerisinde ihtiyaçları olan maksimum düzeyde ki enerji ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır.

İçerdiği pirinç sayesinde köpeğinizin karbonhidrat alımı konusunda desteklerken, yüksek ve kaliteli protein kaynağı olan Ördek eti ile gün içerisinde ihtiyacı olan protein enerji düzeyini maksimum seviyede sağlar.

Ördek eti köpeğinizin düşük yağ ile yüksek amino asit, protein yapısı ile gerektir.

Köpeğiniz ekstra enerji sağlamasına yardımcı olacağı gibi yapıcı ve onarıcı olması sebebiyle köpeğinizin büyüme ve gelişimini pozitif yönde katkı sağlamaktadır.

Tazı, Av köpekleri ve çok hareketli ırk köpeklerinizin enerji santralidir. Düzeylerini üst seviyede tutmak, daha sportif fiziksel görünümü sahip olmak ve yüksek enerjileri ile güçlü olmasını sağlamak amacıyla üretilen Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması köpeğiniz için mükemmel seviyede enerji kaynağıdır.

 

– Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim?

Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması hareketli köpekler ( tazı, av köpekleri ve hareketli ırk köpekleri ) için tasarlanmıştır.

Mükemmel derece enerji içeren harika bir mama olarak üretilmiştir.

Hareketli yetişkin ırk köpeklerinizin gün içerisinde alması gereken tüm enerjileri sağlayan Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması köpeğinizin gelişim düzeylerine maksimum yönde arttırmak amacıyla formüle edilmiştir.

Brit Care Endurance Ördekli Pirinçli Hareketli Köpekler İçin Köpek Maması

Kuru mama olarak servis etmeniz gerekmektedir. Yanında taze su bulundurmaya özen gösteriniz. Ambalaj açıldıktan itibaren rutubetsiz ve kuru ortamlarda korumaya özen gösteriniz. Son Kullanma tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Köpeğinizin ağırlığı doğrultusun da tüketim gramajı mama paketinin üzerinde belirtilmiştir.

 

Bu yazı 132 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU