Champion Düşük Kalorili Tavuk Etli Pirinçli Kilolu, Kısırlaştırılmış Yaşlı Köpek Maması

Paylaş
 

Champion Düşük Kalorili Tavuk Etli Pirinçli Kilolu, Kısırlaştırılmış Yaşlı Köpek Maması

Champion Düşük Kalorili Tavuk Etli Pirinçli Kilolu, Kısırlaştırılmış Yaşlı Köpek Maması

Evcil hayvan familyası içinde ev de bakmak için en çok tercih edilen hayvan türü köpeklerdir. İnsanlar ile en dost olan hayvan köpektir. Köpekleri evde bakarken en ideal beslenme şekli de mama ile beslemektir. Son yıllar da oldukça artan mama üreticisi firmalar tüm ırktaki köpekler ve bu köpek çeşitlerinin tüm besin ihtiyacını karşılayacak şekilde formüle edilerek mama üretimi yapmaktadır.

 

Siz de eğer bir köpek sahibi iseniz ve sahip olduğunuz köpek de yaşlı bir köpek ise, bunun yanında da bu yaşlı köpek kısırlaştırılmış bir köpek ise bu köpeği özel bir mama ile beslemeniz gerekir. Bu özel mama çeşidi için, Champion Düşük Kalorili Tavuk Etli Pirinçli Kilolu, Kısırlaştırılmış Yaşlı Köpek Maması çeşidini kullanabilirsiniz. Bu mamanın 500 gr’ lıkpaketi 6, 29tl’ ye satılmaktadır. Kilolu köpekler için kullanılabilecek en uygun mama türüdür. Kilo almaya eğilimli olan köpekler, yaşlı olan köpekler ve kısırlaştırılmış köpeklere en uygun mamadır. Lezzet olarak köpeklerin sevdiği bir lezzete sahiptir. Köpeklere uzun süre tokluk hissi veren bir mamadır. Bu mama ile beslenen yaşlı köpeklerin kalbi fazla yorulmaz. Yaşlı bir köpek sahibi olan köpek sahipleri uzun süredir bu hayvanla yaşadıkları için sadık dostlarının kalp sağlığını korumak için bu mamayı kullanmaları en ideal beslenme şeklidir bu köpeklerin.

 

İçeriğinde ki besin maddeleri tavuk eti ve hayvansal yan ürünler, tahıl, pirinç, hayvansal yağ, tuz, vitamin, mineraller ve bunların yanında da hayvansal ve bitkisel protein kaynakları bulunmaktadır. Aldığınız mama paketinin üzerinde ölçü tablosu bulunur. Bu ölçü tablosuna göre köpeğinize mama verebilirsiniz. Aldığınız mamaların üzerinde ki son kullanan tarihlerine dikkat ediniz. Mamalar son kullanma tarihine kadar taze kalır ama son kullanma tarihi geçtikten sonra bozulur ve besin değerini kaybeder. Bu şartlarda da köpeğinize yarar yerine zarar vermiş olursunuz. Aldığınız mamaları saklamak için de kuru ve serin yerlerde saklamayı tercih edin. Champion düşük kalorili tavuk etli pirinçli kilolu, kısırlaştırılmış yaşlı köpek maması köpeğinize beslenmesi için verdiğiniz öğünler de yanında mutlaka içme suyu da veriniz.

 

Yaşlı ve kısırlaştırılmış köpekler için en çok tercih edilen mama çeşitlerinden biridir. Sebebi de yaşlı köpeklerin ve kısırlaştırılmış köpeklerin özen ile beslenmesi gerekir. Beslendikleri mamanın içeriğinin özel olması gerekir. Kas yapılarının ve özelik ile görme yetileri için ve eklem sağlıklarının korunması için bu mamanın ideal içeriğe sahip olması mamanın çok satılmasına neden olmaktadır.

 

Köpekler yaşlandıkları zaman günlük aktivitelerini yerine getirmek için yüksek proteine sahip mamalara ihtiyaç duyarlar. Bunun yanında da yaşlı olmasından dolayı fazla kilo aldığı takdirde eklem sağlığı bozulacağı için düşük kalorili beslenmesi gerekir. Champion düşük kalorili tavuk etli pirinçli kilolu, kısırlaştırılmış yaşlı köpek maması tüm bu özelliklere sahip bir mamadır. Bu özelliklerin yanında da bu mama çeşidin de üstün lezzet vardır. Sadık dostunuzun ihtiyacı olan besin maddelerinin yanında lezzetli bir şekilde beslenmesi sizin için mutlaka önem taşımaktadır. Bu sebeplerden dolayı zaten bu mama en çok tercih edilen mama çeşitlerinin arasında yer almaktadır.

Champion Düşük Kalorili Tavuk Etli Pirinçli Kilolu, Kısırlaştırılmış Yaşlı Köpek Maması

Özet olarak yaşlı ve emektar kedinizi beslemek için en ideal beslenme şekli olan mama ve çeşit ve marka olarak da Champion düşük kalorili tavuk etli pirinçli kilolu, kısırlaştırılmış yaşlı köpek maması tercih edeceğiniz en özelliği fazla olan ve içeriği zengin mama çeşididir.

 

Bu yazı 229 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU