Genesis Köpek Maması

Paylaş
 

Genesis Köpek Maması

Genesis Köpek Maması

Köpek sahibi olmak ve evinde köpek bakmak dünyanın en zevkli ve en önemli hobilerindendir. Son zamanlarda daha bir yaygınlaşan köpek sevgisi yine onların sayesinde olmuştur. Çünkü o kadar akıllı ve sevecen bir yapıları vardır ki insanların ilgisini çok kolay çekebilirler. Başkaldıranda bir köpek gördüğünüzde hemen siz de heves edersiniz köpek sahiplenmeye. Edeceğiniz kadar da vardır, çünkü köpekler ve sahipleri çoğu zaman arkadaş gibidirler ve aralarında çözülemeyen güçlü bir bağ vardır. Köpeklerin sahipleri ile olan bu bağı sahiplerinin ona olan ilgilerinden kaynaklıdır. Sahibi tarafından gerektiği kadar ilgi gören köpekler sahiplerine daha bağlı olurlar.

 

Köpek Sahibi Olmanın Faydaları Nelerdir?

 

Köpek sahibi bir kişiyseniz öncelikli olarak sorumluluk duygunuz gelişir ve bu anlamda beceri kazanmaya başlarsınız. Yani henüz çocuğunuz olmadıysa mutlaka bir köpek sahibi olun çünkü sizin için çok iyi bir pratik olacaktır.

 

Köpeğiniz varsa, spordan kaçma şansınız da pek yoktur. Yani sporu sevseniz de sevmeseniz de yapmak zorunda kalabilirsiniz, çünkü köpeğinizi her gün yürüyüşe çıkarmanız ve onunla oyunlar oynamanız gerekecektir bu da sizin ister istemez spor yapmanız anlamına gelir. Yani aslında sağlığınız için gerekli olan sporu köpeğiniz sayesinde her gün yapmış olursunuz.

 

Köpeğiniz varsa mutlu bir kişi olmamanız için pek de bir nedeniniz yoktur. Köpek sahibi olan kişiler, eğer kötü bir gün geçirdilerse eve geldiklerinde onu mutlu etmek, stresini atmak için bekleyen bir dostları vardır. Siz ne kadar üzgün ya da sinirli olursanız olun o yaptığı hareketlerle sizi bir şekilde rahatlatmayı başaracaktır.

 

Uzun ömürlü olmak istiyorsanız da köpek sahibi olmayı deneyebilirsiniz. Çünkü köpeğinizle ilgilenmeniz sizin kolesterol, tansiyon ve stres gibi sorunlarınıza iyi gelecektir. Ve tabi ki az önce söz ettiğimiz gibi sporun da uzun yaşamaya etkisi vardır. Yani spor hayatımızın önemli bir parçasıdır, uzun yaşamak istiyorsak hareketli bir yaşam geçirmeliyiz ve bu yaşamı da köpeğimizle ilgilenirken sağlamış oluruz. Yani bu da yine köpeğimiz sayesinde daha sağlıklı ve uzun bir ömür yaşayabileceğimiz anlamına gelir.

 

Köpek sahibi olan insanlar yalnızlıkla ilgili bir şikâyette bulunmazlar. Köpeğiniz sizin en yakın dostunuz olacağından onunla oyunlar oynarken, yürüyüşler yaparken zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamazsınız ve sıkıcı bir gün geçirmediğiniz için de yalnızlıktan yana bir şikayetiniz olmaz. Ayrıca köpek sahibi olmanız demek sizin çok daha sosyal bir insan olmanız demektir ve bu nedenle yalnız kalmak gibi bir durumla karşılaşmanız pek mümkün değildir. Çünkü köpeğinizi gezdirmeye çıkardığınızda bunu yapan tek kişi siz olmadığınızı görecek ve diğer köpek gezdiren kişilerle ister istemez bir iletişim haline geçeceksiniz. Yani bu da sizi ister istemez sosyal bir insan yapacak.

 

Yanınızda bir köpekle gezdiğinizde kendinizi daha güvende hissedersiniz, çünkü köpeğiniz sizi tehlikelere karşı korur. Yani aslında sadece dostunuz olmakla kalmaz aynı zamanda sıkı bir koruma görevi üstlenirler. Çünkü köpekler sahiplerine çok bağlıdırlar ve onlara zarar gelmesini istemezler, bu nedenle de onları koruma içgüdüleri ile yaşarlar.

Genesis Köpek Maması

Köpek sahibi olmanın faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur aslında. Tüm bu faydaları rağmen onların sizden beklentisi çok azdır. Sadece karınlarını doyurup diğer basit ihtiyaçlarını karşılamanız onlar için yeterli olacaktır. Bu ihtiyaçların en önemlisi beslenmedir. Karınları tok olduğunda çok da bir istekleri olmaz zaten. Onlara kaliteli hazır mamalardan vermelisiniz, genesis köpek maması gibi hazır mamalar onların ihtiyacı olan tüm besin değerlerini içerir ve köpeğinizin sağlıklı beslenmesi için bu mamalar gayet yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı 243 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün meydana gelen gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Beklentileriniz güçlü ve isteğiniz yüksek. Ayrıca başarılı olacağınıza dair bilincinizin derinliklerinden yükselen iyimser duygular sizi pozitif etkileyecek ve gelişmeler beklediğinizden farklı olsa bile şanslı olduğunuzu düşüneceksiniz. Dostlarınızın ilgisi ve yeni tanıştığınız kişilerin davranışları moralinizi yükseltecek. Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler sizi harekete geçirebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Neşeli tavırlarınız ile çevrenizi ve karşı cinsi etkileyeceksiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada projelerinizi heyecan ile anlatabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aniden çıkan fırsatlar ve beklenmedik teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Özellikle seyahatler ve çevre gezilerine çıkmak heyecan verici olabilir. Fakat duygularınızı denetleyeceksiniz ve dikkatli davranacaksınız. Hatta bazı olaylar duygusal baskı uyandırabilir veya siz bazı şeyleri çok ciddiye aldığınız için davranışlarınızı değiştirebilirsiniz ve bunun için kendinizi zorlayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin.
İKİZLER BURCU YORUMU
Güne heyecanlı başlayacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilir veya seyahat programları yapabilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili beklentileriniz değişiyor ve bugün kendinizi rahat hissedeceksiniz. Fakat duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Özellikle sürprizler ve ilginç fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz ve duygularınızı coşkulu bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün sempatik ve çekici olacaksınız ve karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Aniden başlayan aşk maceralarına atılabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün kendinizi farklı hissedecek ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Böylece iyileştirici gücünüz uyanacak... Hem kendinizi, hem de yakınlarınızı iyileştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Arkadaşlarınız ile çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Projelerinizi ortaya koyacaksınız ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İlginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
Bugün girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Geleceğe yönelik beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz fakat beklentilerinizin gerilimini bugün hissetmeyeceksiniz. Daha yapıcı ve olumlu bir tavır içinde bulunacaksınız. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilişkileriniz giderek güçleniyor. Daha önce girişimde bulunduğunuz konular ile ilgili araştırmalar yapabilir ve konu hakkında çok çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz fakat bunlar kafanızı karıştırabilir. Buna karşılık değişik fikirler ve ilginç gelişmeler moralinizi yükseltecek. Yabancılar ile ilişkileriniz daha sıcak olacak.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceğiniz bir gün... Yeni girişimlerde bulunabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir fakat hem parasal konulara yönelik, hem de ilişkiler açısından daha olumlu ve anlayışlı davranacağınız bir dönemdesiniz. Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Yoğun duygular ve kuvvetli istekler içinde bulunabilirsiniz ve sempatik davranışlarınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Ani değişiklikler sizi huzursuz edebilir fakat mantığınız ile hareket edeceksiniz. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın zorlayıcı etkisini derinden hissediyor olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı anlayışlı davranın. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz ve dostlarınızdan anlayış bekliyor olabilirsiniz. Ancak sizin de yakınlarınıza karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız.
OĞLAK BURCU YORUMU
Heyecanlı gelişmeler dönemi... Büyük beklentileriniz var ve beklentilerinizin peşinden koşarken sabırlı davranmanız gerekiyor. Gelişmeler yavaş olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek artıyor. Zaten yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İçinizden yükselen sese kulak verecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlarınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Radikal değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların desteğini alabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün istekleriniz artacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Gelişmeler yavaş olabilir ve gerilim hissedebilirsiniz ancak geriliminizi çevrenize yansıtmayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğinizle haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Ancak gün içinde bütün dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. İş arkadaşlarınız ile tartışmayın ve çözümleyici olun. Aslında moralinizi yükselten gelişmeler olacak.
BALIK BURCU YORUMU
Duygularınızın yoğun olacağı bir gün... Karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. İsteklerinizin değiştiği bir dönemde bulunuyorsunuz ve olayları çok fazla sorguluyorsunuz. Yabancılar ile aranızdaki ilişkiler sizi rahatsız edebilir fakat sabırlı davranmayı başaracaksınız. Dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltiyor.