Hills Mama Fiyatları

Paylaş
 

 

Hills Mama Fiyatları

Yavru köpeği sahiplendiniz ve yaşamış olduğu hayattan onu alıp kendi yaşantınıza dahil etmeye hazırsınız. Bunun için yavru köpeğin alışmadığı bir ortama gireceği için yapılan ufak tefek değişiklikler konusun da hassas davranmışsınızdır. Köpeğinizi minik sevimli dostunuzu eve getirmeden önce ona bir kaç hazırlık yapmanız gerektiği konusun da biraz bilgi verelim.

 

Öncelikle kendine ait olabilecek objeler ile onun kalacağı yatak düzenini hazırlamanız gerekmektedir. Örneğin bir oyuncak alıp onun yatağına koyabilmeniz ve onun mama kabı gibi bir iki tane ürün alıp ona ait olmasını sağlayabilirsiniz. Eve geldiği ilk andan son nefesine kadar sizinle kalabilmesi ve size sadık bir dost olabilmesi için kendinize alıştırmanız için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. onun nerede uyuyacağı nerede mamasını yiyeceğine dikkat etmeniz ve bunu ayarlamanız gerekmektedir.

 

Pek çok yavru köpek ilk alışma evresin de olduğu evler de ilk haftalar da ağlama alışkanlığı vardır. Bu alışkanlık size ve aileye alışana kadar devam etmektedir. Kendini daha rahat hissetmesi için daha sıcak bir yatak hazırlayabilirsiniz. evde ki diğer kişilere alışabilmesi için çevresini keşfetmesine izin vermeniz gerekmektedir. Yavrunuzun minik sevimli dostunuzun çocuklar ile iletişim sırasında ilk tanışma da köpeğinize bir oyuncak gibi davranmalarına izin vermeden onları sakin bir tavır ile uyarmanız çok daha iyi olacaktır. evinize alıştırma evresin de köpekler kurt soylarından geldiği için ev de bir lider olduğunun bilincine vardırmanız gerekir.

 

Bunu sağlamak için profesyonel bir eğitmenden yardım alarak liderin kim olduğuna onu inandırmanız gerekiyor. Eşinizden ya da bir erkekten bu konu da yardım almanız daha iyi olacaktır. Çünkü köpekler öncelikle yavru dönemlerin de itaat etme açısından erkek tok bir sese ihtiyaç duyarlar. Bunun sebebi erkeklerin seslerinin daha kalın olması ile doğrudan orantılıdır. önce siz yemek yiyeceksiniz sonra köpeğiniz bu eğitimi başta vermeniz aile içinde gerekmektedir. Çünkü annelik iç güdüsüyle bayanlar dayanamayıp sofradayken yemek verirler köpeklerine aslında bu yanlış bir davranış biçimidir. Size itaat etmesini istiyorsanız öncelikle ses ve liderlik konusunu halletmeniz gerekir.

 

Günlük alması gereken mama miktarını hills mama ile sağlamanız sandığınızdan daha kolaydır ilk etapta kullanacağınız mamalar puppy grubu mamalardır. Günlük ne kadar yemesine veteriner hekiminiz boyuna kilosuna ırkına yaşına göre belirli aralıklarla takip etmesi gerekir. Köpeğinizin sağlıklı beslenmesi açısından öncelikle alması gereken karbonhidratların tam anlamıyla alınması gerekir. Karbonhidratların sağlıklı alınması durumunda köpeğiniz boşuna kilo almamış olur. Boşuna kilo almasını istemiyorsanız hills mama gruplarını tercih etmeniz gerekir. hills mama fiyatları hakkında bir kaç bilgi ile sizleri aydınlatacağız.

Hills Mama Fiyatları

hills puppy healthy development mini chicken 0-12 aylık küçük ırk yavru köpekler için uygun hills mama 3 kg: 79.90 ile 89.80 arasında değişmektedir.

hills mature adult 7 active longevity mini with chicken tavuklu mama küçük ırk köpekler için uygun olan hills mama 3 kg: 64.70 ile 74.90 arasında değişmektedir.

hills adult small miniature with chicken minyatür ırklar için tavuklu mama yetişkin köpekler için 1,5 kg fiyatı: 44.90 dır.

hills adult advanced fitness mini with chicken tavuklu mama fiyatı: 2,5 kg için 59.90 TL dir.

hills mature adult small miniature with chicken köpek maması 1. 5 kg: 54.90 dır.

hills edult light large breed with chicken 12 kg fiyatı: 229,00 TL dir.

hills adult advanced fitness large breed with lamb rice büyük ırk köpekler için iri taneli köpek maması 12 kg: 245,00 TL dir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı 772 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU